Zobacz także:

Pompy ciepła

Fotowoltaika

Pompy ciepłaNIBE BIAWAR Pompa Ciepła F2120 w Łódź – 4 ENERGY TOMIKA

NIBE BIAWAR. Kolejna realizacja w zakresie doboru, została oparta o urządzenie charakteryzujące się niezwykle szerokim zakresem pracy, osiągając 65°C na zasilaniu systemu grzewczego i aż 63°C, gdy temperatura na zewnątrz spadnie do -25°C.

Czytaj dalej

DIMPLEX Pompa Ciepła 90kw w Niesułkowie – 4 ENERGY TOMIKA

Cel jaki sobie postawiliśmy na początku tego roku to obsługa również tych dużych inwestycji. Tego typu instalacja to nie tylko dużo większe zaangażowanie potencjału ludzkiego, ale również przekonanie, że należy tą podjęta prace wykonać z należytą starannością. Odwiedzamy szkołę ogrzewaną poprzez Pompy ciepła Dimplex.

(więcej…)

NIBE BIAWAR Pompa Ciepła F2120 w Częstochowa – 4 ENERGY TOMIKA

Realizacja w zakresie demontażu kotła na ekogroszek, doboru, dostawy i montażu centrali grzewczej z pompą ciepła NIBE BIAWAR F2120 o modulowanej mocy 4-16kW z zasobnikiem wody 300l. i buforem c.o. 200l.

(więcej…)

STIEBEL-ELTRON Pompa Ciepła WPF 7,5kW w Łask – 4 ENERGY TOMIKA

Realizacja w zakresie projektu, doboru, montażu i dostawy centrali grzewczej z pompą ciepła Stiebel Eltron WPF 7,5 kW, zasobnikiem ciepłej wody użytkowej 300l. oraz buforem wody grzewczej 100l. Układ dolnego źródła – solanka/woda. Ponadto cały układ instalacji dodatkowo jest wspomagany instalacją Fotowoltaiczną.

(więcej…)

STIEBEL-ELTRON Pompa Ciepła WPL 25 AC w Konstantynów Łódzki – 4 ENERGY TOMIKA

Montaż centrali grzewczej z pompą ciepła STIEBEL-ELTRON WPL 25 AC z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej 300l oraz buforem wody grzewczej 200l. Układ dolnego źródła – powietrze/woda Instalacja wykonana w budynku jednorodzinnym z istniejącym ogrzewaniem grzejnikowym oraz podłogowym.

(więcej…)


© Copyright 2016 4EnergyTomika
Wszelkie prawa zastrzeżone | Kontakt
Wykonanie: urbisoft.pl