Pozostałe Informacje

Polska znajduje się w przeddzień słonecznej rewolucji. Przyszli Prosumenci nie czekają biernie na uchwalenie Ustawy OZE, lecz intensywnie przygotowują się do aktywnego uczestniczenia w rynku energetyki słonecznej, który tworzy się właśnie  na naszych oczach.

Już teraz powstają pierwsze dachowe elektrownie fotowoltaiczne (PV) oraz pierwsze duże farmy gruntowe PV. Co bardziej zapobiegliwi klienci występują w całym kraju z wnioskami do zakładów energetycznych o wydanie warunków przyłączenia odnawialnego źródła energii elektrycznej aby zagwarantować sobie moc odbiorczą, gdyż w momencie wejścia w życie Ustawy OZE może się okazać, że zakłady energetyczne nie będą już miały na dany moment technicznych możliwości odbioru energii elektrycznej produkowanej przez elektrownie PV. Bez względu na to  na jakich warunkach zakłady energetyczne będą odkupywały „zieloną energię” ale wiadomo  na pewno, że na słońcu będzie można zarobić – tym bardziej biorąc pod uwagę, iż mamy takie samo  nasłonecznienie jak przodujące w Energetyce słonecznej Niemcy. Ustawa musi być uchwalona i możliwość zarabiania na Słońcu prędzej, czy później stanie się faktem.

Z uwagi na ten fakt oferujemy klientom kompleksową obsługę w zakresie projektowania, dostawy i montażu elektrowni słonecznych pod klucz począwszy od mikro elektrowni o mocy kilku kWp, a skończywszy na dużych farmach gruntowych o mocy powyżej 1 MWp.

W skład elektrowni PV wchodzą: falowniki 1 lub 3 fazowe, panele fotowoltaiczne  oraz pełen osprzęt montażowy (konstrukcje wsporcze, kable, złączki) a przypadku farm gruntowych dodatkowo obowiązkowe ogrodzenie, urządzenia odgromowe i monitorujące). Bazujemy na materiałach przodujących światowych producentów.Oferujemy wykonanie projektów koncepcyjnych elektrowni PV:

 
na budynkach w cenach:

1200zł brutto do 40 kWp

1800zł brutto do 100kWp

2400zł brutto powyżej 100kWp

              oraz

na gruncie w cenach:

3000zł brutto do 1MWp

5000zł brutto powyżej 1MWp

 W ramach naszych usług klient dodatkowo
 otrzymuje:

  • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania do inwestycji.
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności z Zakładem Energetycznym
  • 25 lat (85% mocy znamionowej) i 15 lat (90% mocy  znamionowej) 10 lat gwarancji na wady ukryte falowników
  • Bezpłatny serwis w okresie 10 lat (dla farm fotowoltaicznych  powyżej 1 MWp).


Kalkulator kosztów

Oblicz zyski wynikające z tego rozwiązania.

Sklep internetowy

Zapoznaj się z naszym asortymentem w sprzedaży.

Kalkulator słoneczny

Sprawdź zysk mocy w przeliczeniu rocznym.
© Copyright 2016 4EnergyTomika
Wszelkie prawa zastrzeżone | Kontakt
Wykonanie: urbisoft.pl